ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10616119
nr 1061 6119
rokokostil, 1900-tal, 103x45
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 oktober 2016
kl 20:11:00
9/10 17:49:03